,

ركورد جهاني شكستن بيشترين تعداد سنگ با دست در كمترين زمان شكسته شد .

ركورد جهاني شكستن بيشترين تعداد سنگ با دست در كمترين زمان شكسته شد .
اين ركورد توسط ناظران و داوران گينس و كميته ثبت ركورد هاي ورزشي فدراسيون ورزشهاي همگاني ايران در مشهد ثبت شد
مهدی نمازی پیشکسوت هنرهای رزمی؛ با شکستن ۷۵۶ سنگ در ۶۷ ثانیه نامش را در گینس ثبت کرد

استاد مهدی نمازی رئیس و بنیانگذار سبک بین المللی تکونگ موسول کشور، جمعه گذشته توانست ۷۵۶ سنگ را با دست در مدت زمان ۱ دقیقه ۷ ثانیه و ۹ صدم ثانیه بشکند و رکورد جهان را جابجا کند و رکورد جدیدی در این عرصه برای کشورمان به ثبت برساند.

مهدی نمازی در گفت و گو با خراسان رضوی با اشاره به این ثبت رکورد خود گفت: این رکورد توسط ناضران و داوران گینس، سازمان جهانی ثبت رکورد های رزمی، کمیته ثبت رکورد فدراسیون ورزش های همگانی ایران و فدراسیون بین المللی تکونگ موسول ثبت شد.

وی افزود: کارگزار گینس از کشور عمان به این مراسم آمده بود و مستندات ثبت رکورد را با خود برد و قرار شده است در اوایل سال جدید ۲۰۱۹ به کشور عمان بروم تا حکمم را دریافت کنم. همچنین اردیبهشت ۱۳۹۸ هم طی جشنی در کشور کره جنوبی ریاست فدراسیون بین المللی تکونگ موسول استاد بزرگ پارک نوون، حکم ثبت رکوردم را طی مراسمی اهدا خواهد کرد.

نمازی ادامه داد: اين رکورد شکني در حضور شهردار محترم مشهد و در کنار سيل عظیم علاقه مندان به ورزش و با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری در میدان شهدا مشهد برگزار شد.

وی یاداور شد: رکورد فعلی جهان دست یک ورزشکار آلمانی ( با ۳۰۰ قطعه سنگ) بود که من توانستم رکورد جدیدی را به نام خود و در ایران به ثبت برسانم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *