استاد سعيد نمازي نماينده رسمي تك كونگ موسول استان خراسان رضوي شد .

رزمه استاد سعید نمازی

استاد سعيد نمازي بعنوان نماینده تك كونگ موسول استان خراسان رضوي معرفی و منصوب شد.پس از تایید کمیته محترم فنی سبک طی حکمی از سوی استاد مهدي نمازي رییس سبک تك كونگ موسول کشور استاد سعيد نمازي از مربیان خوب و با اخلاق تك كونگ موسول بعنوان نماینده تك كونگ موسول استان خراسان رضوي به فدراسيون ورزشهاي رزمي معرفی و منصوب شد.
استاد سعيد نمازي يكي از بهتري و با اخلاق ترين مربيان كشور است كه عنواين قهرماني هاي زيادي در پر ونده خود دارد رزومه استاد سعيد نمازي
✅ استاد سعید نمازی با سابقه ورزشی ۲۶ ساله توانسته است در حوزه های مختلف ورزش عناوین مختلفی را به ارمغان بیاورد.در ذیل به مختصری از این عناوین جهت آشنایی بیشتر با استاد پرداخته خواهد شد.
✅ عناوین فدراسیونی مربیگری
کونگفو کمپو،دفاع شخصی،آمادگی جسمانی،کیک بوکسینگ،موی تای،ژیمناستیک،دابل فول کنتاکت،ووشو،کاراته،ماساژ،سامبو
✅ استاد نمازی دارای مدرک مربیگری درجه یک از فدراسیون ورزشهای رزمی و دارای مدرک فنی دان ۵ از فدراسیون رزمی و کونگ فو میباشند.
✅ مدارک فدراسیونی داوری
کونگ فو کمپو،دفاع شخصی،کیک بوکسینگ،موی تای،دابل فول کنتاکت،ووشو،کاراته،سامبو
استاد نمازی دارای مدرک داوری درجه۱ از فدراسیون ورزشهای رزمی میباشند.
✅ عناوین قهرمانی
دارنده مقام اول مسابقات بین المللی هنرهای فردی و دفاع شخصی ۲۰۱۱ امارات و ۲۰۱۲ دبی،مقام اول مسابقات بین المللی ۲۰۱۵ تهران مبارزات آزاد
دارنده ۷۳ عنوان قهرمانی کشور و ۱۰۱ مقام قهرمانی استان
نفر اول مسابقات انتخابی تیم ملی کونگ فو کمپو سال ۸۳
بهترین و سریع ترین فایتر در سال ۸۴
✅ بزرگان ورزش کشور از جمله مدیر کل اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی و قشم،ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی و کاراته،ریاست هیات ورزشهای رزمی و فوتبال استان و سایر مقامات کشوری و لشکری … از استاد سعید نمازی بخاطر افتخار آفرینی برای کشورمان ایران تقدیر نموده اند.
استادسعيد نمازی تا کنون بیش از ۴۵۰۰ ورزشکار ثبت شده را پرورش داده است که از این میان تعداد زیادی قهرمان،داور و مربی به جامعه ورزشی تقدیم کرده است.
ضمن تبریک به ایشان برای همه نمایندگان و مربیان ایران عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون را داریم.